Sosyal medya ajansı “Ajans Dijital Kalem”

Dijital pazarlama, pazarlama, marka danışmanlığı ve içerik üretimi ajansı Ajans Dijital Kalem, şirketiniz, ürünleriniz ve hizmetlerinize ait mesajların, Türkiye’de 60 milyonu aşan aktif sosyal medya kullanıcısına, genel iletişim stratejinize uygun ve profesyonel olarak tek elden, tutarlı ve etkin şekilde ulaşmasını sağlıyor, farkındalığınızı ve satışlarınızı artırıyor.

Sosyal medya ajansı Ajans Dijital Kalem, şirketlerin sosyal medya iletişimi süreçlerinin baştan sona üretimini ve yönetimini üstleniyor. Hedeflediğiniz kitleye, profesyonel yönetimle, 24 saat kesintisiz ve etkin şekilde ulaşma imkanı sağlıyor.

Müşterilerine kurumsal iletişim stratejilerine ve hedeflerine uygun sosyal medya iletişimi ve yönetimi hizmetleri sunan Ajans Dijital Kalem, pazarlama iletişimi alanındaki deneyimiyle de ürün, pazarlama, marka ve satış stratejinize katma değer sağlıyor.

İletişimin tek atımlık işlerden ibaret olmadığını bilen ve iletişimde sürekliliğe inanan Ajans Dijital Kalem, iletişimi her yönüyle bilen; iletişim danışmanı, medya direktörü, sosyal medya uzmanı, gazeteci ve akademisyenlerden oluşan ekibiyle, iletişiminizi dolaylı veya doğrudan ilgilendirebilecek tüm konularda çözüm ortağınız olarak çalışıyor, sosyal medya ile ilgili tüm süreçlerde iletişiminizi tek elden yönetiyor.

Detaylı bilgi için – Ajans Dijital Kalem – 0212 288 96 18

bir yorum bırakın