Dijital PR ajansı: “Ajans Dijital Kalem”

Dijital PR ve dijital pazarlama ajansı Ajans Dijital Kalem, online basın iletişimi, medya ilişkileri, dijital iletişim danışmanlığı, kişiye özel PR ve etkinlik yönetimi alanlarında hizmet sunuyor.

Basın iletişiminin tüm alanlarında; geleneksel ve dijital iletişimde uzman Ajans Dijital Kalem, medya ile iletişiminizi dolaylı veya doğrudan ilgilendirebilecek tüm konularda çözüm ortağınız olarak çalışıyor, yazılı, görsel ve işitsel basın ile online medyada tüm iletişiminizi yönetiyor. Basın bültenleri, özel durumlara yönelik haber ve röportaj konuları üreterek hedef kitlenize mesajlarınızı iletici çalışmaları yürütüyor.

İletişimi her yönüyle bilen; iletişim danışmanı, medya direktörü, sosyal medya uzmanı, gazeteci ve akademisyenlerden oluşan ekibiyle Ajans Dijital Kalem, medyadaki ekonomi, bilişim, kültür sanat, sağlık, tekstil, eğitim, turizm, dekorasyon, inşaat, kozmetik, gıda, tarım, spor, otomotiv, sosyal sorumluluk vb. tüm uzmanlık alanlarına net ve dolaysız erişim sağlıyor.

Neden Ajans Dijital Kalem?

  • İletişimi her yönüyle bilen; iletişim danışmanı, medya direktörü, sosyal medya uzmanı, gazeteci ve akademisyenlerden oluşan bir ekibiz.
  • Türkiye’nin en güçlü metin yazarı kadrosuna sahibiz.
  • İş süreçlerimizi, ekonomik ve siyasi konjonktüre hakim, alanında uzman danışmanlarla tasarlıyoruz.
  • Oluşturduğumuz iletişim stratejilerinde “sizin” gerçeklerinizden yola çıkıyoruz.
  • Pazarlama iletişimi alanındaki deneyimimizle ürün, pazarlama, marka ve satış stratejinize katma değer sağlıyoruz.
  • Basın iletişiminin tüm alanlarında; geleneksel ve dijital iletişimde uzmanız.
  • Medyadaki ekonomi, bilişim, kültür sanat, sağlık, tekstil, eğitim, turizm, dekorasyon, inşaat, kozmetik, gıda, tarım, spor, otomotiv, sosyal sorumluluk vb tüm uzmanlık alanlarına net ve dolaysız erişim sağlıyoruz.
  • “Sizi Hürriyet’e çıkarıyoruz” söylemleri yerine, iletişimin tek atımlık işlerden ibaret olmadığına ve sürekliliğine inanıyoruz.

bir yorum bırakın