İyihisset.com içerik yönetimini yapıyoruz

İyihisset.com, “Ne olsa kendinizi daha iyi hissedersiniz?” sorusuna fiziksel, bedensel, ruhsal ve finansal açılardan cevap veren, hayatınıza fayda katan eğlenceli bir portaldır. İyihisset.com’da yaşamınızı iyileştirecek 4 ana kategori altında 24 alt kategori, 3695 içerik, 171 test, 50 video, 14 yazar bulunmaktadır.

İyihisset.com, kimi zaman arkadaşlarınızla olan konuşmalarınızda olduğu gibi samimi ve yüzünüzü güldürecek “hayatın içinden” içeriklerle, kimi zaman sağlıktan spora, astrolojiden bütçe önerilerine, kariyerden aile hayatına uygulanabilir bilgilerle yaşam kalitenizi yükseltmeyi amaçlar.

Cigna’nın mutlu olmak, iyi hissetmek veya parlak bir gelecek kurmak sadece filmlerde yaşanmaz ve büyük paralara mâl olmaz, anlayışıyla yola çıkarak, “yaşamı iyileştirmek” misyonu doğrultusunda hayata geçirdiği İyihisset.com, bugününüzü en iyi şekilde yaşarken, yarınlarınız için en akıllıca birikimleri yapmanızı sağlayacak, Stevie Awards’tan ‘En İyi Blog’ ödülünü almış olan sözde değil gerçekten “iyi” bir proje.

İyihisset.com’un  tüm içerik yönetimini Ajans Dijital Kalem olarak biz üstleniyoruz. 

bir yorum bırakın