Bekron Coffee Shop, kahve ile eşsiz lezzetleri buluşturuyor

Sakin ve huzur dolu atmosferi, müzik ile lezzeti bir araya getiren konsepti ve kahvenin yanında sunduğu eşsiz lezzetleri ile Bekron Coffee Shop, dinlenmek, sohbet etmek ve kitap okumak isteyenlere ev sahipliği yapıyor.

İstanbul’un buluşma noktalarından Bağdat Caddesi’nde, Caddebostan’da açılan butik kahveci Bekron Coffee Shop, iç mekân tasarımı ile keyifli bir buluşma alanı ve gün içi molaları için de rahat bir ortam sunuyor. Türkiye’nin en yüksek tonajlı nitelikli kahve kavurmacısı The Whirl Roasrty’nin en iyi kahve çekirdeklerini doğrudan üreticiden alıp sunan ve Ajans Dijital Kalem‘in pazarlama ve iletişim danışmanlığını yürüttüğü Bekron Coffee Shop, müşterilerinin tercihlerine göre farklı tatlarda ve demleme seçenekleriyle tüm dünya kahvelerini hazırlıyor. Dileyen müşteriler paket kahve seçenekleri ile bu eşsiz lezzetleri evlerine de taşıyabiliyor.

Kahvesinin yanında lezzet arayanların uğrak mekanı

Uzman baristaları ile özenle yetiştirilmiş kahve çekirdeklerini titizlikle işleyerek, misafirlerine enfes aromalar sunan Bekron Coffee Shop’ta aynı zamanda farklı markaların benzersiz tatlarını da kahvelerin yanında bulmak mümkün. Bekron Coffee Shop’ta, ekmekleri, dünyada ün salmış San Fransisco ekşi mayalı ekmek yöntemleri ile pişirilen “Pelin’in Ekmeği”nin atalık unlardan yapılan atıştırmalıkları, Fransız tereyağı ile yapılan ekşi mayalı kruvasanlar ve eşsiz lezzetli kurabiyeler kahveleri tatlandırıyor. Bekron Coffee Shop, aynı zamanda “Pelin’in Ekmeği”nin lezzetli ve sağlıklı yiyeceklerini İstanbul Anadolu yakasında bulabileceğiniz tek mekan konumunda.

Vegan beslenme tarzını takip eden müşterilerini unutmayan Bekron Coffee Shop, bitki bazlı bir mutfağı ile dikkat çeken Bi Nevi Deli’nin katkısız, glütensiz ve lezzetten ödün vermeyen tatlılarını da mutfağında barındırıyor.

İyi bir kahve ve lezzetli atıştırmalıklar arayanları, nezih ve sakin bir ortamda buluşturan Bekron Coffee Shop’ta ayrıca nitelikli kahvenin yanı sıra “AsiaChai Art”ın kaliteli çay seçenekleri, kendine has aromalar içeren nitelikli kakao çekirdeklerini, aromalarını kaybetmeden tablet çikolataya dönüştüren “Peraru Bean to bar Bar Chocolate” özgün tatlarını ve dünyada yükselen sağlıklı ve doğal beslenme ihtiyacına inovatif ve erişilebilir doğası ile cevap vermeyi amaçlayan, tatlandırıcısız ve doğal aromalı gazlı içecek Maki Seltzer’i de bulmak mümkün.

Adres: Caddebostan, Caddebostan Plaj Yolu Sk. No: 8B, 34728 Kadıköy/İstanbul

Telefon: (0216) 629 10 79

 

bir yorum bırakın