Viessmann Türkiye yeni sosyal medya ajansını seçti  

Pazarlama, dijital pazarlama, halkla ilişkiler (PR) ve içerik üretimi ajansı Ajans Dijital Kalem’in iletişim danışmanlığı hizmet verdiği Markakod, Viessmann Türkiye’nin yeni sosyal medya ajansı oldu.

Türkiye’deki 25. yılını kutlayan iklimlendirme çözümleri üreticisi Viessmann Türkiye sosyal medya ajansını seçti. Viessmann Türkiye, yeni dönemde sosyal medya alanındaki iletişim süreçleriyle ilgili olarak Markakod ile işbirliği yapacak.

Isıtma sistemleri, klima ve endüstriyel sistemler konusundaki 100 yılı aşan tecrübesiyle, amaçlarını gelecek nesiller için yaşam alanları tasarlamak olarak belirleyen Viessmann’ın, Türkiye’deki yeni sosyal medya ajansı Markakod; yazılım, tasarım, sosyal medya ve dijital pazarlama alanlarındaki hizmetleriyle 12 senedir sektörde adından söz ettiriyor.

Pazarlama, dijital pazarlama, halkla ilişkiler (PR) ve içerik üretimi ajansı Ajans Dijital Kalem müşterileri arasında yer alan Markakod’un potföyünde FLO, Vakıf Emeklilik, İDO, Polaris, Lufian, Dockers by Gerli, TÜGİAD, NMT Lojistik, IBS Sigorta, Makbul, Artemis gibi farklı sektörlerden birçok marka yer alıyor.

bir yorum bırakın