Sıfır araba kazanma fırsatı

Pazarlama, dijital pazarlama, halkla ilişkiler (PR) ve içerik üretimi ajansı Ajansı Dijital Kalem’in iletişim danışmanlığı hizmeti sunduğu sigortacılık sektörünün öncü markası Generali Sigorta, yepyeni bir kampanyaya imza atıyor. Kampanya kapsamında yapılacak çekilişle 1 talihliye Fiat Egea HB 2020 model araba hediye edilecek. 

Generali Sigorta, Benim Kaskom’da “Uygun Fiyat, Hediyesi de Kıpkırmızı Bir Fiat” sloganıyla başlattığı yeni kampanyasıyla bir talihli müşterisine sıfır araba kazanma fırsatı sunuyor. 150 yılı aşkın köklü geçmişiyle Türkiye’nin ilk sigorta şirketi olma unvanına sahip Generali Sigorta, 7 Şubat itibariyle başlayan ve 30 Nisan’a kadar sürecek kampanya kapsamında 1 talihliye Fiat Egea HB marka araç hediye edecek.

Benim Kaskom ile sıfır araba fırsatı

Kampanya kapsamında çekiliş ile hediye edilecek araca sahip olmak isteyen herkese, ihtiyaca ve bütçeye göre şekillendirilebilen “Benim Kaskom” ürünü için poliçe fiyat teklifi almaları durumunda 1 çekiliş hakkı, fiyat teklifinde bulundukları poliçeyi satın almaları durumunda +2 çekiliş hakkı olmak üzere toplamda 3 çekiliş hakkı sunulacak. Kampanya boyunca, www.generali.com.tr web sitesinin yanı sıra 0850 555 55 55 numaralı Generali Sigorta çağrı merkezinden veya Generali Sigorta acentelerinden “Benim Kaskom” ürünü için işlem yapan tüm katılımcılar, 2020 model Fiat Egea HB kazanma şansını yakalayabilecek.

Kampanyayla ilgili detaylı bilgi almak isteyen tüm katılımcılar www.generali.com.tr web sitesini ziyaret ederek detaylara anında ulaşabiliyor.

 

bir yorum bırakın