Metaverse evrenindeki ilk iletişim ajansı Ajans Dijital Kalem oldu

Dijital pazarlama, pazarlama, marka danışmanlığı ve içerik üretimi ajansı Ajans Dijital Kalem, gelecek vizyonunu ortaya koyarak Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdi. Ajans Dijital Kalem yakın dönemde Türkiye’de çok fazla ilgi görmeye başlayan ve 20 binden fazla parselin satıldığı Metaverse evrenindeki ovr.io platformunda ilk iletişim ajansını açtı. Ajans Dijital Kalem, internetten sonra en önemli buluş ve geleceğin dijital dünyası olarak nitelendirilen Metaverse evreninde ihtiyaç duyulan tüm iletişim çalışmaları özelinde de mevcut ve potansiyel müşterilerine hizmet sunacak.

Sanal evrenler oluşturulacak

İnternetten sonra dijital dünyanın en önemli buluşu olarak nitelendirilen Metaverse, tüm hızıyla gelişimini sürdürmeye devam ediyor. Meta ve Universe kelimelerinin birleşimi sonucu ortaya çıkan ve “Öteki Evren” anlamını taşıyan kavram, sanal evrenler paradigması oluşturmayı amaçlıyor. Metaverse kavramının ilerleyen yıllarda birçok yeniliği de beraberinde getireceği ve iletişim sektörünü de derinden etkileyeceği öngörülüyor.

Metaverse iletişim danışmanlığını hizmet alanlarımıza ekledik

Ajans Dijital Kalem ekibi yaptığı açıklamada: “Teknolojik gelişmeler ve dijital dönüşüm iş hayatında ve sosyal yaşamda birçok köklü değişikliği beraberinde getiriyor. Bu dönüşüme uyum sağlamak, varlığını sürdürmek isteyen şirketler için kritik önem taşıyor. Web 3.0 ile merkezi yapısı olmayan ve daha özgür bir internet deneyimi yaşamaya başlıyoruz. Bu bağlamda ortaya çıkan ve her geçen gün büyük yatırımlar alan Metaverse kavramı ve evreni, ilerleyen yıllarda iletişim sektörünün de önemli alanlarından biri olacak. Ajans Dijital Kalem olarak hizmet portföyümüz arasına Metaverse danışmanlığını ekledik. Müşterilerimize ve potansiyel müşterilerimize Metaverse evreninde ihtiyaç duydukları tüm iletişim çalışmaları özelinde de hizmet sunacağız.” ifadelerini kullandı.

bir yorum bırakın