Halkla ilişkiler ajansı: “Ajans Dijital Kalem”

Halkla ilişkiler ve dijital pazarlama ajansı Ajans Dijital Kalem, geleneksel ve online basın iletişimi, medya ilişkileri, iletişim danışmanlığı, kişiye özel PR ve etkinlik yönetimi alanlarında hizmet sunuyor.

Basın iletişiminin tüm alanlarında; geleneksel ve dijital iletişimde uzman Ajans Dijital Kalem, medya ile iletişiminizi dolaylı veya doğrudan ilgilendirebilecek tüm konularda çözüm ortağınız olarak çalışıyor, yazılı, görsel ve işitsel basın ile online medyada tüm iletişiminizi yönetiyor. Basın bültenleri, özel durumlara yönelik haber ve röportaj konuları üreterek hedef kitlenize mesajlarınızı iletici çalışmaları yürütüyor.

Müşterilerine kurumsal iletişim stratejilerine ve hedeflerine uygun sosyal medya iletişimi ve yönetimi hizmetleri de sunan Ajans Dijital Kalem, pazarlama iletişimi alanındaki deneyimiyle de ürün, pazarlama, marka ve satış stratejinize katma değer sağlıyor.

Müşterilerinin strateji ve hedeflerine uygun, basın iletişimi ve pazarlama iletişimini süreçlerini tasarlayan Dijital Kalem; işletmelerle ilgili bilgileri, doğru zamanda, doğru medya araçları ve internet siteleriyle buluşturarak, şirketlerin hedef kitleleri nezdindeki bilinirliğini artırmayı hedefliyor.

İletişimi her yönüyle bilen; iletişim danışmanı, medya direktörü, sosyal medya uzmanı, gazeteci ve akademisyenlerden oluşan ekibiyle Ajans Dijital Kalem, medyadaki ekonomi, bilişim, kültür sanat, sağlık, tekstil, eğitim, turizm, dekorasyon, inşaat, kozmetik, gıda, tarım, spor, otomotiv, sosyal sorumluluk vb. tüm uzmanlık alanlarına net ve dolaysız erişim sağlıyor.

bir yorum bırakın