ENKA Systems, halkla ilişkiler ajansını seçti

Büyük ölçekli ve global düzeyde inşaat, madencilik ve enerji sektörlerinde operasyonlar yürüten şirketlerin yazılım ihtiyaçlarını karşılayan ENKA Systems, halkla ilişkiler ajansı olarak Ajans Dijital Kalem ile çalışmaya karar verdi. Bir ENKA İnşaat iştiraki olan ve 2017 Nisan ayında faaliyetlerine başlayan %100 yerli teknoloji şirketi ENKA Systems, tüm iletişim ve halkla ilişkiler faaliyetleri için Ajans Dijital Kalem’den destek alacak.

 

ENKA Systems şirketlerin; doküman yönetiminden finansa, satınalmadan insan kaynaklarına, ekipman yönetiminden tedarikçi ağına başlıca süreçlerini yönetebileceği yazılım çözümleri sunuyor.

 

Yazılım çözümleri dünya çapındaki farklı lokasyonlarda çok sayıda çalışan tarafından farklı projelerde aktif olarak kullanılan ENKA System’ın yeni halkla ilişkiler ajansı Dijital Kalem; geleneksel ve dijital basın iletişimi yönetimi, medya ilişkileri, dijital pazarlama (sosyal medya iletişimi ve yönetimi, SEO, blog tasarımı ve içerik yönetimi, vlogger, blogger, sosyal medya fenomeni iletişimi), iletişim danışmanlığı, kişiye özel PR, web tasarımı, yayıncılık tasarımı, faaliyet raporu hazırlanması ve etkinlik yönetimi alanlarında hizmet veriyor.

 

bir yorum bırakın