Ceyhun Yılmaz Generali Sigortalılarla buluştu

Sevilen komedyen Ceyhun Yılmaz, dijital Pazarlama, Pazarlama, Marka Danışmanlığı ve İçerik Üretimi Ajansı Ajans Dijital Kalem’in iletişim danışmanlığı hizmeti sunduğu ve 150 yılı aşkın köklü geçmişiyle Türkiye’nin ilk sigorta şirketi olma unvanına sahip Generali Sigorta’nın müşterilerine Youtube üzerinden düzenlediği özel yayındaki stand-up show’uyla, izleyenlere eğlence ve kahkaha dolu bir akşam yaşattı.

Generali Sigorta‘nın müşterileri yalnızca kendilerine özel online olarak düzenlenen etkinlikte bir araya geldi. Youtube üzerinden düzenlenen etkinlikte komedyen Ceyhun Yılmaz ile buluşan Generali Sigorta müşterileri, kendilerine özel hazırlanan stand-up performansını izledi. Pandemi sebebiyle geçirilen zorlu döneme bir nebze de olsa eğlence katmayı amaçlayan buluşmada, Generali müşterilerinin yanı sıra Generali acenteleri ve çalışanları da sevilen komedyen Ceyhun Yılmaz’ın sunumuyla pandemi yasaklarının bitişini ve yazın gelişini kutladı.

Etkinliğin başlangıcında izleyicilere hoş geldiniz diyen ve ardından sözü Ceyhun Yılmaz’a bırakan Generali Sigorta Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Seydi Demir: “Etkinliğimiz, müşterilerimiz için unutulmaz bir an yaratmak, onların yaşam boyu ortağı olduğumuzu göstermek adına önemli bir dijital buluşmaydı. Çünkü, Generali olarak hedefimiz bir sigorta şirketi olmaktan öteye geçerek onların yalnızca zor günlerinde değil gülümsedikleri anlarda da yanlarında olmak. Geniş acente ağımız, çağrı merkezimiz ve web sitemizle; müşterilerimize en uygun çözümleri sunmak ve hayatlarını kolaylaştırmak için çalışıyoruz. Ceyhun Yılmaz’a harika performansı, müşterilerimize ise değerli katılımları için çok teşekkür ediyoruz. Sürprizlerimiz devam edecek.” dedi.

 

bir yorum bırakın