“Başarı Bir Yolculuktur” raflardaki yerini aldı

DBA Consulting Eğitim ve Danışmanlık şirketinin kurucusu, danışman, akademisyen ve yazar Yücel Uygun’un 4. kitabı okuyucularla buluştu. “Başarı Bir Yolculuktur” adlı kitapta iş dünyasında sürdürülebilir başarı sağlamak için faydalı bilgiler yer alıyor.

DBA Consulting Eğitim ve Danışmanlık şirketinin kurucusu, danışman, akademisyen ve yazar Yücel Uygun‘un 4. kitabı “Başarı Bir Yolculuktur” raflardaki yerini aldı. Kitapta iş dünyasında sürdürülebilir başarı sağlamak için faydalı bilgiler yer alıyor. Hayata dair büyük resmi olan birey sayısını artırmayı ve şirketlerin/çalışanların sürdürülebilir başarılara imza atmasına katkı sunmayı amaçlayan Yücel Uygun, “Başarı Bir Yolculuktur” adlı kitabında; başarı için evrensel olan bazı disiplinlerin, etkili bir şekilde uygulandıklarında bireylere, çalışanlara ve işletmelere sağlayacağı faydalar konusunda farkındalık oluşturmayı amaçlıyor.

Geleceğinde başarıyı merkeze koymak isteyenlere hitap ediyor

Yücel Uygun’un son kitabı işletme sahibi olan ya da gelecekte yönetici veya tepe yönetici koltuğuna oturmak isteyenlere, işinde ve özel hayatında başarıyı yakalamak isteyen çalışanlara ve geleceğinde başarıyı merkeze koymak isteyenlere hitap ediyor.

Yayınevi: Scala Yayıncılık

Sayfa sayısı: 287

Yücel Uygun hakkında

bir yorum bırakın