“Agile Dönüşüm” Scala Yayıncılık’tan çıktı

Orhan Kalaycı ve Eren Özdemir’in iş dünyasının yöneticilerine ve yönetici  adaylarına çevik dönüşüm hakkında yol gösterici bilgiler sundukları “Agile Dönüşüm: Organizasyonel Çevik Dönüşümler İçin 5 Önemli Adım” adlı kitap okuyucularla buluştu.

Bilişim teknolojileri ve yazılım sektörlerinde uzun zamandır görev yapan iki tecrübeli isim olan Orhan Kalaycı ve Eren Özdemir’in kaleminden “Agile Dönüşüm: Organizasyonel Çevik Dönüşümler İçin 5 Önemli Adım” adlı kitap yayınlandı. 30. yılını kutlayan Scala Yayıncılık tarafından yayınlanan kitap; son yıllarda sıkça duyulan, iş dünyasında en çok yatırım yapılmaya başlanan konulardan biri olan Agile Dönüşüm kavramına dair merak edilen tüm sorulara yanıt sunarken, iş dünyasının yöneticilerine ve yönetici adaylarına yol gösterici bir rehber niteliği taşıyor.

Orhan Kalaycı ve Eren Özdemir, organizasyonel bağımlılıkların nasıl azaltılacağı ve çevik dönüşümün nasıl başlatılacağı konusunda iş dünyasına yol gösteren bilgiler aktarırken; “çevik dönüşümler neden istenilen etkiyi yaratamıyor” sorusuna yanıtlar sunuyor ve çevik dönüşüm için atılması gereken adımlara dair okuyucuları aydınlatıyor.

bir yorum bırakın