Halkla ilişkiler ajansı: “Ajans Dijital Kalem”

Halkla ilişkiler ajansı: “Ajans Dijital Kalem”

Halkla ilişkiler ajansı: “Ajans Dijital Kalem”

Hedefe yönelik somut iletişimin hayat bulduğu tüm alanlarda etkin iletişim çözümleri geliştirmeyi hedefleyen halkla ilişkiler ajansı Dijital Kalem, geleneksel ve dijital basın iletişimi yönetimi, medya ilişkileri, iletişim danışmanlığı, kişiye özel PR ve etkinlik yönetimi alanlarında hizmet sunuyor.

İletişimi her yönüyle bilen; iletişim danışmanı, medya direktörü, sosyal medya uzmanı, gazeteci ve akademisyenlerden oluşan ekibiyle Ajans Dijital Kalem, medyadaki ekonomi, bilişim, kültür sanat, sağlık, tekstil, eğitim, turizm, dekorasyon, inşaat, kozmetik, gıda, tarım, spor, otomotiv, sosyal sorumluluk vb. tüm uzmanlık alanlarına net ve dolaysız erişim sağlıyor.

Basın iletişiminin tüm alanlarında; geleneksel ve dijital iletişimde uzman Ajans Dijital Kalem, medya ile iletişiminizi dolaylı veya doğrudan ilgilendirebilecek tüm konularda çözüm ortağınız olarak çalışıyor, yazılı, görsel ve işitsel basın ile online medyada tüm iletişiminizi yönetiyor. Basın bültenleri, özel durumlara yönelik haber ve röportaj konuları üreterek hedef kitlenize mesajlarınızı iletici çalışmaları yürütüyor.

Ajans Dijital Kalem - 0212 288 96 18