FROM THE BLOG

Trakya Fest’in biletleri satışa çıktı

Daha önce bölgede yapılmamış, ilk özelliği taşıyan ve 4-6 Ağustos 2017 tarihleri arasında Erikli Sahili Keşan Belediye Plajı’nda düzenlenecek “Trakya Fest”in biletleri satışa çıktı. 

“Tüm Renkleri Buluşturan Festival” sloganıyla 4-6 Ağustos 2017 tarihleri arasında Erikli Sahili Keşan Belediye Plajı’nda düzenlenecek Trakya Fest, alanında önemli isimleri ve grupları ağırlayacak. Müzikseverlere ağaçların arasında bir kamp alanı ve serin sular eşliğinde unutulmaz bir festival deneyimi yaşatmayı amaçlayan Trakya Fest kapsamında Şebnem Ferah, Duman, Moğollar, Hayko Cepkin, Adamlar, Yüzyüzeyken Konuşuruz, Manga, Deniz Tekin, Son Feci Bisiklet, Yeni Türkü, Zakkum, Selçuk Balcı, Bülent Ortaçgil, Niyazi Koyuncu, Manuş Baba, Jehan Barbur ve Leman Sam gibi isimler müzikseverlerle buluşacak.

Şehrin gürültüsünden birkaç günlüğüne uzaklaşmak isteyen konuklarını sınırsız müzik ve eğlence ile buluşturacak festivalin günlük bilet fiyatı 40 TL, kombine bilet fiyatı 80 TL, kombine + kamp bilet fiyatı ise 100 TL olacak.

Halkla ilişkiler ve dijital medya ajansı Ajans Dijital Kalem, Trakya Fest’in iletişim ajansıdır.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir