FROM THE BLOG

Trakya Fest sona erdi

Halkla ilişkiler ve dijital pazarlama ajansı Ajans Dijital Kalem’in müşterileri arasında yer alan ve Trakya bölgesinde ilk kez gerçekleştirilen Trakya Fest”, rekor katılımla sona erdi.

Trakya’da ilk kez gerçekleştirilen ve 4 Ağustos Cuma günü Erikli Sahili, Keşan Belediye Plajı’nda gençler ve ailelerinin yoğun ilgisi ile başlayan “Trakya Fest” rekor katılım ile sona erdi. #birliktegüzel sloganı ile hayata geçen “Trakya Fest”e toplam 35 bin kişi katılırken, gençler ve aileleri, birbirinden güzel  toplam 17 konser ile müziğe doydular.

Trakya Fest’in ilk gününde Manga, Bülent Ortaçgil, Deniz Tekin, Zakkum ve Niyazi Koyuncu sahne alırken, festivale katılan izleyiciler unutulmaz anlar yaşadılar. Günlük katılımın yanı sıra, kamp alanında konaklayarak 3 gün boyunca sahne alacak sanatçıları izleme fırsatı da sağlayan “Trakya Fest”in ilk gününe 10 bin kişi katıldı.

Trakya Fest’in ikinci gününde  gençlerin beğeni ile dinlediği Manuş Baba, Adamlar, Selçuk Balcı’nın yanı sıra, daha büyük yaş gruplarına da hitap eden Leman Sam ve Duman festivale katılan tüm izleyicileri coşturdular. Trakya Fest”in ikinci gününe ise 12 bin kişi katıldı.

Trakya Fest’in son gününde ise, gündüz bölümünde Apolas Lermi, Yüz yüzeyken Konuşuruz, Son Feci Bisiklet gibi gençlerin beğeni ile dinlediği gruplar yer alırken, 18.00’den itibaren Jehan Babur, Yeni Türkü, Moğollar ve Hayko Cepkin ile Şebnem Ferah sahne alarak gençler ve daha ileri yaştaki hayranlarını coşturdular. “Trakya Fest”i üç gün boyunda toplam 35 bin kişi izlerken, 10 bin kişi de festival boyunca kamp alanında konakladı.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir