FROM THE BLOG

Milliyetemlak.com’un yeni Genel Müdürü “Müge Seymen” oldu.

Halkla ilişkiler ve sosyal medya ajansı Dijital Kalem’in iletişim hizmetleri sunduğu, Türkiye’nin ilk emlak portalı Milliyetemlak.com’da Genel Müdürlük görevine Müge Seymen getirildi. Uzun yıllar ulusal ve uluslararası markalarda yönetici pozisyonlarında çalışan ve e-ticaret sektör deneyimine sahip Seymen, Milliyetemlak.com’un tüm organizasyonunun işleyişinden sorumlu olacak.

Boğaziçi Üniversitesi Yöneticilik Bölümü’nden mezun olan Seymen, 20012006 yılları arasında sahibi olduğu ve turizm sektörü işverenlerinin ve çalışanlarının buluşma noktası olan Turizmdekariyer.com’u yönetti. Ardından Sahibinden.com’a transfer olan Seymen,

20062009 yılları arasında Genel Müdür olarak görev aldı. 2010 yılında Allegro Group / Naspers’ın Ülke Müdürlüğü görevini üstlenen Seymen, 2012 yılının ilk aylarında kadınlara özel alışveriş sitesi Evoria.com’da genel müdür olarak göreve başladı. Seymen, Evoria.com’daki görevinin ardından ise Ziylan Group’ta Eticaret Direktörü, sonrasında ise Vakko’da Omni Kanallar ve E-ticaret Direktörü olarak görev yaptı. Bütçeleme, yatırım getirisi analizi, satış ve pazarlama stratejilerinin inşası ve yönetimi, gelir maksimizasyonu ve rekabetçi piyasa analizi alanlarındaki uzmanlıklarıyla bilinen Seymen, Mayıs 2016 döneminde Milliyetemlak.com’da Genel Müdür olarak görev almaya başladı.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir