FROM THE BLOG

Emarsys, Demandware LINK teknoloji ortağı oldu.

B2C şirketlerine yönelik bulut pazarlama yazılımları alanında dünyanın önde gelen sağlayıcılarından biri olan ve Ajans Dijital Kalem’in basın iletişimi hizmeti sunduğu Emarsys tarafından yapılan açıklamayla şirketin, Demandware LINK Teknoloji Ortağı olduğu duyuruldu. Entegrasyonu belgelenen Emarsys böylece yenilikçi ticaret teknolojilerinin daha hızlı benimsenmesine odaklı iş ortaklarından, kategorilerinin en iyilerinden oluşan bir topluluğa katılmış oldu.

Emarsys, Demandware LINK teknoloji ortakları ekosisteminin bir üyesi olarak, Demandware Commerce Cloud kullanıcıları için Emarsys B2C Marketing Cloud ile kesintisiz bağlantı sağlayacak, bire bir kişiselleştirmeye imkan veren bir uygulama platformu ve veri bilimi sunacak. Demandware Commerce Cloud kullanıcıları Emarsys LINK kartuşu ile şunları yapabilecek:

  • Müşterilerle bağlılık ve etkileşimi artırmak: Müşterilerin Demandware sitenize tekrar gelmeye devam etmeleri için pazarlama iletişimini otomatize edebilirsiniz.
  • Emarsys müşteri verileri platformundan yararlanmak: Otomasyonu, bağlılık ve etkileşimi, müşteri verilerinin analizini optimize edebilirsiniz.

 

  • Sosyalde yeniden hedefleme uygulamak: E-posta kampanyalarınızın ardından CRM reklamlarına daha kişisel bir yaklaşımla ilerleyebilirsiniz.

 

  • Envanter yönetimini iyileştirmek: Emarsys müşteri verileri platformunun ürün beğeni raporlarını kullanarak stok sıfırlama kampanyaları yürütebilir, ürün kataloglarını Emarsys ürün tavsiye sistemine aktarabilirsiniz.

 

  • VIP yaklaşım sunmak: En değerli müşterilerinizi belirleyip onları özelleştirilmiş teşviklerle hedefleyebilirsiniz.

 

 

Demandware’in (bir Salesforce şirketi) kurumsal geliştirmeden sorumlu kıdemli başkan yardımcısı Tom Griffin, “Emarsys entegrasyonunun Demandware LINK teknoloji ortağı programının bir parçası olarak belgelendiğini açıklamaktan mutluluk duyuyoruz. Çapraz kanallı müşteri etkileşimi ve bağlılığı, günümüzde alışveriş yapanlarla başarıya ulaşmakta büyük öneme sahip. Emarsys’in LINK teknoloji ortağı programına katılması da bu açıdan bizi çok heyecanlandırıyor” diye konuştu.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir