FROM THE BLOG

BrandMap dergisi ilk sayısıyla bayilerde…

İş dünyası, pazarlama ve marka yönetimi dergisi BrandMap ile buluşuyor.

İlk sayısı Ekim ayında raflarda yerini alan Türkiye’nin yeni pazarlama ve marka yönetimi dergisi BrandMAP, iş dünyasının marka odaklı pazarlama ve yönetime olan ihtiyacının sözcüsü olma hedefi ile yola çıkıyor. Dergi bu yolda, işletme, pazarlama ve insan kaynakları yöneticileri ile akademisyenlere, iletişimcilere, marka-pazarlama-yönetim konularına ilgi duyan tüm okurlara seslenecek.

Aylık olarak yayınlanacak derginin genel yayın yönetmenliğini marka uzmanı Bülent Fidan üstleniyor. Fidan, derginin iş dünyasının marka, pazarlama, iletişim ve yönetim konularındaki soru ve sorunlarına reel sektörden örneklerin yanı sıra akademik araştırma ve yazılarla da yanıt arayacağını söylüyor.

Derginin yazı kadrosunda Türkiye’nin ve dünyanın tanınmış marka uzmanlarının yer aldığını belirten Fidan, BrandMap’in bir dergiden daha fazlasını sunarak işte ve günlük hayatta okuyucusuna yol gösterecek ipuçları veren bir bilgi paylaşım platformu olacağını belirtiyor.

Fidan’ın belirttiği gibi BrandMap’de paylaşılan içerikler dergi sayfaları ile sınırlı kalmayacak iş ve akademi dünyası deneyimlerini, www.brandmap.com.tr, Facebook, LinkedIn, Twitter, Instagram, SlideShare, YouTube ve Pinterest’in yanı sıra yıl boyunca düzenlenecek BrandMap söyleşi ve eğitimleri ile de aktarılmaya devam edilecek. BrandMap seçkin kitapevleri ve büyük gazete bayilerinde okurlarıyla buluşuyor.

Ajans Dijital Kalem ekibi olarak, BrandMap dergisini hazırlayan gazeteci dostlarımızı kutluyor, derginin nice yıllar okuyucularla buluşmasını diliyoruz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir