FROM THE BLOG

“Ajans Dijital Kalem”, KOBİ’lerin iletişimini tasarlıyor.

İletişim tasarımı hizmetleri sunan Ajans Dijital Kalem, küçük ve orta boy işletmelerin (KOBİ) iletişim süreçlerinin baştan sona üretimini ve yönetimini üstleniyor. Ajans; ürün ve hizmetlerin duyurusu, kurumsal vizyon, strateji ve hedefler, satın almalar, birleşmeler, işbirlikleri gibi KOBİ’ler için önem taşıyan tüm süreçlerin iletişimini yönetiyor, basın iletişimi ve dijital basın iletişimi aracılığıyla kamuoyuna etkin şekilde duyurulmasını sağlıyor.

Basın bültenleri ve basın toplantıları aracılığıyla; KOBİ’lere ait gelişmeleri günlük, haftalık ve aylık yayınlara, yerel gazete ve dergilere, TV kanallarına, haber ajanslarına, internet siteleri ve bloglara ulaştırıyor. KOBİ’lerin sosyal medyada var olması ve müşterisiyle anında ilişki kurması amacıyla, çevrimiçi iletişimini de tasarlıyor. Müşterilerinin strateji ve hedeflerine uygun, sosyal medya, basın iletişimi ve pazarlama iletişimini tasarlayan ajans; işletmelerle ilgili bilgileri, doğru zamanda, doğru medya araçları ve internet siteleriyle buluşturarak, kurumların kamuoyundaki bilinirliğini artırmayı hedefliyor.

Akademisyenlerden oluşan danışman kadrosundan destek alan Ajans Dijital Kalem, genç ve dinamik ekibiyle; e-dergi ve e-bültenler, kurumsal dergiler, radyo ve internet reklamları, medya eğitimi, yöneticiler için iletişimde Türkçenin etkin kullanımı eğitimi ve kamuoyu araştırması danışmanlığı alanlarında da hizmet veriyor. Müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarına en iyi çözümü sunmayı, hedefe yönelik somut iletişimin hayat bulduğu tüm alanlarda hizmet vermeyi ve etkin iletişim çözümleri geliştirmeyi hedefleyen ajans, uluslararası ve yerli müşteri portföyüne dünyadaki iletişim standartlarına paralel olarak hizmet sunuyor.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir