Ek Hizmetler

Ek Hizmetler

Medya Eğitimi

Ulusal ve yerel medyanın genel işleyişi, medya grupları, bağlı yayınlar, gazetecinin evreni, medya ile ilişkilerde öne çıkan noktalar, röportaj ve söyleşilere nasıl hazırlanılır, dikkat edilmesi gereken noktalar nelerdir ve daha birçok ayrıntıyı size özel seanslarda paylaşıyoruz.

Yöneticiler İçin Türkçenin Etkin Kullanımı Eğitimi

“Dile hâkim olan, insanlara da hâkim olur.” sözünden hareketle, duygu, düşünce ve isteklerin doğru ve etkileyici bir şekilde ifade edilebilmesi için, orta ve üst düzey yöneticilere yönelik eğitimler düzenliyoruz.

Yaratıcı Reklam Metinleri

Markanızın geniş kitlelere ulaşmasını sağlayacak nokta atışı reklam metinleri hazırlıyoruz.

Radyo ve İnternet Reklamları

Ürün ve hizmetlerinizin radyo ve internet sitelerinde duyurulması amacıyla reklam metinleri hazırlıyor, seslendirme faaliyetini gerçekleştiriyor, sizin için uygun bütçe alıyor ve yayınlanmasını sağlıyoruz.

Sektörel Analiz ve Raporlar

Günümüzde, kurumunuzun faaliyetleri kadar rakiplerinizin, sektörünüzün veya hedeflediğiniz sektörlerin analiz edilmesi de önem taşıyor. Bu amaçla, belirlediğiniz sektör veya sektörleri sizin için takip ediyoruz. Öne çıkan gelişmeleri, sektör oyuncularının çalışmalarını, 2 haftalık ya da aylık analiz ve raporlar aracılığıyla sizinle paylaşıyoruz.

  • Sektörel analiz ve raporlar
  • Rakip analizi
  • Ekonomik ve siyasal konjonktür analizi

Yayıncılık Tasarımı ve Yönetimi

Kuruluşunuz, ürün ve hizmetlerinizle ilgili, içeriği, tasarımı, süresi, baskısı ve tirajı size özel hazırlanan basılı/dijital yayınlar sayesinde, hedeflediğiniz kitleyle doğrudan iletişim kurmanızı sağlıyoruz.